Taniej z Lufthansą

Lufthansa Lufthansa to największa niemiecka linia lotnicza a także jedno z największych przedsiębiorstw na rynku lotniczym. Linia istnieje już od 126 roku i wciąż wiedzie prym na niebie. Jej główna siedziba znajduje się w Kolonii. Od kilku lat została połączona z liniami Swiss. Lufthansa realizuje ponad dwieście różnych tras. W Polsce stacjonuje we wszystkich większych lotniskach. Ta linia lotnicza oferuje pasażerom bardzo wysoką jakość usług a podróż na jej pokładzie to prawdziwy komfort.

Obecnie Lufthansa znów ucieszyła swoich wiernych klientów. Zaproponowała bowiem kod zniżkowy, który pozwala na obniżkę biletów aż do 90 złotych. Obniżka również dotyczy lotów z Polski, stąd warto zastanowić się na jak najszybszym wykorzystaniu danej promocji.

Lufthansa Lufthansa realizuje wiele tras na naszym kontynencie. Niektóre loty zaczynają się już od 399 złotych. Stad warto Europę zwiedzać właśnie z tą linią. Oprócz tego coraz większa uwagę zaczęła przywiązywać do azjatyckiego kontynentu. Bardzo tanio można polecieć do Korei czy Chin. Szczególnie ciekawą oferta jest Nankin- dawna stolica Chin do której możemy polecieć już z Katowic. Nankin zlokalizowane jest we wschodnich Chinach. Mimo ze nie jest już stolica kraju dalej pełni ważną funkcję gospodarczą i kulturowa w kraju. Większość zabytków pochodzi z dynastii Ming, jednak wiele z nich zostało zniszczonych podczas niezbyt łaskawej historii.

Bilety lotnicze do Seulu oferuje Lufthansa z Katowic. Seul to stolica Korei Południowej i bardzo ważne miasto. Dzieli się na centrum historyczne i biznesowe a linią graniczną jest rzeka Han. Najważniejszym miejscem jest Stare Miasto na którym znajduje się cała sieć hoteli, restauracji, liczne Palace, zabytki i atrakcje turystyczne. Druga cześc-biznesowa to prawdziwy obszar nowoczesności. Do najpopularniejszych miejsc w mieście należy droga dzwonów, na której dzwony oznaczają otwarcie i zamknięcie bram miasta. Zmęczeni zwiedzaniem możemy udać się do Parku rozrywki Lotte, który jest miejscem zabawy zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Cały kompleks zabawy wypoczynku pozwoli nam przeżyć niezapominane chwile.

Comments are closed.

X