Skandynawskie linie lotnicze – coraz większe standardy

SASSAS to linie cieszące się ogromna popularnością wśród pasażerów. Przede wszystkim w wielu dziedzinach na rynku lotniczym były pionierami. Głównie łączą kraje skandynawskie. W Polsce oferują loty do Norwegii. Ich konkurencją na trasach z naszego kraju do norweskich miast są tanie linie lotnicze jak Norwegian a obecnie także i Wizz Air.

SAS wciąż poprawia swoje standardy. Przede wszystkim stawia na wygodę, bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Skandynawskie linie lotnicze rozwinęły aż trzy klasy: klasę biznes, Economy extra i Economy. Dzięki temu każdy z pasażerów może dostosować klasę w której będzie się poruszał do swoich potrzeb. SAS dba także o oszczędność czasu pasażerów, dlatego oferuje różne możliwości odprawy. Może to być odprawa online, samoobsługowe automaty, odprawy przez Internet, a także oczywiście odprawy w porcie lotniczym. Niecała dobę przed lotem można zarezerwować sobie miejsce na którym będziemy siedzieć podczas lotu. Na lotnisko można także przyjść już z gotowa kartą pokładowa, wydrukowana w domu. Czekając na samolot, SAS również zapewnia relaks. W poczekalniach można zarówno odpocząć jak i pracować. Pasażerowie mogą skorzystać także z oferty Eurobonus, dzięki czemu będą mieli jeszcze większe bonifikaty. W klasie biznes wszystkie środkowe miejsca na pokładach samolotów pozostają wolne, aby zwiększyć przestrzeń i komfort pasażerów. Skandynawskie linie lotnicze cieszą się ponad sześciesięcioletnią tradycją. Mimo tego długoletniego doświadczenia SAS nie opiera się innowacją. Jako pierwsza linia zatrudniła jako pilota kobietę a także otworzyła specjalną klasę tourist. Zapoczątkowała także używanie rozkładanych siedzeń a przede wszystkim wprowadziła program ekologiczny, dzięki czemu wprowadza się mniejsza ilość spalin do środowiska. SAS stara się także prowadzić politykę ekonomiczną i maksymalnie ograniczyć zużycie paliwa. Jako pierwsze skandynawskie linie lotnicze wprowadziły opcję zielonego lądowania, czyli specjalnego systemu, które pozwala zacząć lądować w ostatecznej fazie. Dzięki temu zaoszczędza się znacznie na paliwie a także i na spalaniu dwutlenku węgla do atmosfery.

SAS jest cenioną linią lotniczą, gdyż kieruje się wobec pasażerów polityką szczerości. Nie podsuwa żadnych dodatkowych opłat i ma jasne i przejrzyste zasady. Każdy pasażer może zabrać ze sobą 20 kilo bagażu w cenie biletu lotniczego. SAS jest także przyjazny dzieciom, gdyż zniżki dla najmłodszych rozpoczynają się już od 25 procent. Skandynawska linia zachęca także klientów biznesowych do korzystania z jej usług. To co interesuje wszystkich pasażerów to oszczędność czas. Skandynawska linia lotnicze już od trzech lat uznawana jest za najpunktualniejszego przewoźnika w Europie. Z Polski ta linia oferuje najwięcej odlotów do skandynawskich miast. Do samej Kopenhagi jest to ponad 30 rejsów w ciągu tygodnia. Z Gdańska skandynawska linia oferuje bezpośrednie połączenia z Oslo.

Comments are closed.

X