Promocyjne ceny w polskich liniach lotniczych

Po ostatniej wprowadzonej promocji w Locie , czyli tak zwany „Szalone wtorek” polskie linie lotnicze z pewnością zyskały wielu nowych klientów. Oferta obejmowała wiele ciekawych kierunków , w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Tego samego spodziewano się po innej edycji „Szalone środy”, która obecnie ruszyła, jednak tutaj oferta jest znacznie uboższa. Bilet lotniczy do Madrytu kupimy w cenie 438 złotych. Z Lotem polecimy także w takiej samej cenie do Amsterdamu. Inne miejsca z tej edycji to Talin, Bejrut, Ryga, Sztokholm, Kalingrad, Bratysława. Podane ceny dotyczą lotów z Warszawy, trzeba spodziewać się, że loty z portów regionalnych będą znacznie droższe.

LOT

Aktualnie bardziej od oferty Szalona środa, bardziej opłaca się rezerwować bilety lotnicze w taryfie first minut. Obecnie weszła na rynek zamiast taryfy promolot. Dzięki niej Europę w dwie strony można zwiedzić za 329 złotych. Ta oferta z pewnością będzie odpowiadać tym, którzy lubią z rezerwą planować swoje wczasy. W obecnej edycji w tak niskiej cenie możemy polecieć na Cypr w listopadzie.

Cypr leży we wschodniej części Morza Śródziemnego. Łagodny klimat, którym odznacza się to miejsce sprzyja życiu bujnej i oryginalnej roślinności. Piesze wycieczki z pewnością urozmaicą liczne gatunki ptaków, które na Cyprze mają swój przystanek miedzy Afryką a Europą. Cypr jako legendarne miejsce urodzenia Afrodyty nie tylko oferuje wiele atrakcji, aktywny wypoczynek ale także niezapomniane widoki. Na południowym wschodzie wyspy całe życie toczy się wokół morza. Stąd poleca się nurkowanie w czystej, przejrzystej wodzie, windsurfing, żeglarstwo a także wiele innych sportów wodnych. Dla fanów górskich szlaków także nie zabraknie atrakcji. O wysokim standardzie i wielkiej jakości plaż, świadczy fakt, że aż 39 z nich zostało wyróżnienie poprzez znak Błękitna Flaga. Na Cyprze można skorzystać także z nauki gry w golfa w bardzo nowoczesnych ośrodkach.

Kolejnym kierunkiem w ciekawej cenie jest połączenie z Wietnamem, które oferują polskie linie lotnicze. Bilet w cenie 1526 złotych, pozwoli nam bez przesiadek dostać się do głównego miasta czyli Hanoi. Ze względu na specyficzny klimat i zmienną pogodę, najkorzystniej wczasy w Hanoi zaplanować sobie w listopadzie.

Linie lotnicze Lot mogą pochwalić się wielką jakością usług, wieloletnim doświadczeniem, a także zaufaniem jakie obdarzyły je miliony klientów. Wykonuje prawie 90 połączeń po Europie, Afryce i Ameryce Południowej. Narodowy przewoźnik oferuje także loty między polskimi miastami jak na przykład połączenie Warszawa-Bydgoszcz w cenie 149 złotych. Wszystkie połączenia między polskimi miastami odbywają się przez Warszawę. Dzięki ofercie Lot, nasza podróż może być znacznie szybsza, a często nawet i tańsza niż innymi środkami komunikacji. Aktualne oferty obejmują także promocje na loty do Sofii, Kopenhagi a także Sztokholmu.

Comments are closed.

X