Promocje w Air France

Air FranceW związku z kończącym się rokiem wszyscy przewoźnicy zasypują nas ulgami, promocjami, atrakcyjnymi wycieczkami w niewiarygodnie niskich cenach. Aż do marca 2011 roku będzie można korzystać z promocyjnych cen podróżując liniami Air France. Firma ta wprowadza, bowiem promocje na ponad sto międzynarodowych przelotów.

Między innymi oferta dotyczy trasy Warszawa-Paryż. Ceny spadają nawet o 60%. Do Kanady czy USA można polecieć około 35% taniej. Najatrakcyjniejsze promocje obejmują bilety na podróże międzykontynentalne. Proponowane najtańsze przeloty to miedzy innymi Seszele, Hawana czy Bogota. Do Bangkoku możesz już lecieć za 2.500 złotych. Firma w tym roku jednak przede wszystkim stawia na Francję.

Aby uniknąć tłumów turystów, Air France proponuje podróże jesienią i zimą. Podróżując w czasie tak zwanym „poza sezonem” zapłacimy o wiele mniej za hotele, jedzenie a przede wszystkim spadają także ceny atrakcji turystycznych. Wylot do Paryża w grudniu to prawdziwa okazja dla wielbicieli francuskiej kultury. Sprzedaż biletów odbywa się tylko kilka dni w grudniu (od 2 do 23). Oferta obejmuje cztery miesiące, aż do 31 marca 2011 roku. Cena biletu to tylko 390 złotych i obejmuje podatki oraz opłaty lotniskowe. Promocja dotyczy przelotu w obydwie strony.

Długość pobytu jest narzucona przez firmę. Najdłużej na promocji można przebywać we Francji miesiąc, pobyt minimalny to trzy dni. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego najlepiej zdecydować się natychmiast. Rezerwacji można dokonać telefonicznie na numer: 801005013 lub na telefon stacjonarny 61 663 20 50. Jednocześnie Air France zastrzega sobie, iż ceny biletów mogą ulec zmianie, w związku ze zmianami w kursach walut. O 2011 będzie aktywna nowa trasa Paryż- Montreal. Airbus A380 będzie na tej trasie latał każdego dnia, a rezerwacje na tę linię już trwają od października. Połączenie z Montrealem jest czwartym z rzędu, który obsługuje ten samolot. Wcześniej weszły w życie loty do Nowego Yorku, Johannesburga oraz Tokio.

Comments are closed.

X