Plebiscyt na najlepszą linię lotniczą 2011 roku

biuro podróży ITAKA25 marca br. roku zakończył się plebiscyt organizowany przez portal Pasażer.com dotyczący wyboru Najlepszej Linii Lotniczej 2011 roku działającej na Polskim rynku. Współautorem konkursu jest również port lotniczy Kraków – Balice, tegoroczna edycja odbyła się już po raz ósmy.

W celu głosowania przygotowano specjalną stronę internetową www.najlepszalinia.pl, internauci mogli wybierać przewoźników w trzech kategoriach. Po pierwsze mieli wskazać najlepszą tanią linię lotniczą, w drugiej kategorii głosowano na najlepszą tradycyjną linię lotnicza, plebiscyt wyłoni również najlepsza linię czarterową. Lecz to nie jedyne punkty, podobnie jak w ubiegłym roku szanowne jury zdecydowało się na rozszerzenie konkursu o inne istotne elementy, Jednym z nich jest wybór wydarzenia, imprezy, która zostanie uznana za najbardziej znaczącą dla branży lotniczej w 2012 roku. Ponadto poznamy najlepszą linię biznesową. Przewoźników z pewnością zainteresuje fakt, że wyłoniony zostanie zwycięzca w kategorii debiut trasy, czyli najlepsza nowa trasa. Dopełnieniem będzie wyłonienie najlepszego przewoźnika 2011 roku oraz wydarzenia w branży lotniczej.

Konkurs na Najlepszą linię lotniczą w Polsce pozwala głosować nie tylko pasażerom indywidualnym czy biznesowym, internautom, ale także przedstawicielom branży lotniczej oraz wszelkim ekspertom. Głównym założeniem plebiscytu jest wsparcie branży i jej rozwój, a nagrody i zauważenie ambitnych projektów z pewnością w tym pomoże. I tak nieprzerwalnie od ośmiu lat. Z kolei przewoźnicy otrzymują nie tylko nagrody, lecz doskonałe informacje na swój temat płynące bezpośrednio od swoich pasażerów.

biuro podróży ITAKAGłosowanie internautów trwało do 25 marca, teraz pozostaje czekać na ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Uroczysta gala ma odbyć się w wyjątkowym miejscu, czyli w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Skoro jest konkurs to jest i nagroda, Uczestnicy mogą otrzymać atrakcyjne nagrody, główną nagrodą jest tygodniowa wycieczka dla 2 osób na Fuerteventurę główna, której fu fundatorem jest biuro podróży ITAKA.

W zeszłym roku w plebiscycie udział wzięło ponad 22 tys. osób, prawdopodobnie w tym roku liczba ta zwiększy się nawet dwukrotnie, bowiem plebiscyt cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów i pasażerów.

Comments are closed.

X