Nowe połączenia na zimę w Rzeszowie

RyanairPort lotniczy w Jesionce należy do mniejszych polskich lotnisk, lecz również z roku na rok notuje coraz to większą ilość zainteresowanych pasażerów. Ostatnio to lotnisko doczekało się modernizacji i remontu terminali. Lotnisko zanotowało w ostatnim roku wzrost obsłużonych pasażerów aż o 20 procent. Sezon zimowy wprowadza radykalne zmiany w oferty linii lotniczych. Z Rzeszowa w czasie zimy będzie można dodatkowo latać do Gdańska, do Katowic, Warszawy i Manchesteru. Do polskich miast będzie można latać codziennie, oprócz weekendów. Do Manchesteru lotu będą realizowane przez Ryanair – najpopularniejsza tania linie lotnicza w Polsce. Ryanair natomiast zawiesza połączenia z Barceloną, które obiecuje wznowić w sezonie wiosennym. Ryanair tymczasowo rezygnuje także z połączeń z Frankfurtem.

Ryanair bardzo zadomowił się w porcie lotniczym Jesionka. Przede wszystkim dzięki irlandzkiemu przewoźnikowi tanio mogą latać mieszkańcy Podkarpacia. Poza tym Ryanair zajął się promocją tego regionu. Kilka samolotów tego przewoźnika usytuowało logo tego rejonu i zajęło się promocją. Ta akacja marketingowa nie pozostała bez znaczenia dla samego przewoźnika, gdyż coraz więcej Polaków ze wschodu właśnie wybierało irlandzkie linie. Ryanair jako przedstawiciel taniego latania obniża maksymalnie ceny biletów lotniczych. Wybiera mniejsze lotniska a także zabiera na pokład jak największa ilość pasażerów. Ostatnio zlikwidował dwie z trzech kabin toaletowych aby móc zabierać na pokłady samolotów o sześciu pasażerów więcej. Ryanair oferuje hity cenowe znane w całej Europie. Między innymi mogą to być bilety lotnicze za kilkanaście złotych. Ostatnio obniżył ceny biletów lotniczych do Rzymu. Lecąc z Ryanairem warto płacić za bilet specjalną kartą Mastercard Prepaid a także latać tylko z bagażem podręcznym. Bagaż rejestrowany jak we wszystkich tanich liniach lotniczych jest dodatkowo płatny.

Eurolot z Rzeszowa będzie latał do Szczecina. Będzie to najdłuższe dotychczasowe połączenie w Polsce. Loty będą realizowane w piątki i niedziele.

Comments are closed.

X