Nowe oblicze strony polskich linii lotniczych

LotNasza rodzima linia lotnicza jest już z nami od ponad 80 lat. Z roku na rok polepsza się w Locie oferta promocji i zniżek na bilety lotnicze. Lot znany jest z oferty first minut a także szalonej środy, kiedy to w środku tygodnia możemy dokonać rezerwacji biletów lotniczych w bardzo niskich cenach. Obecnie Lot postanowił ulepszyć swoją stronę internetowa, aby stała się jeszcze bardziej przejrzysta i praktyczna. Z opinii pasażerów wynika, że obecnie Lot na swojej stronie przede wszystkim zajął się estetyką. Jednak zadbano także o jej funkcjonalność. Łatwo można dokonać także wynajmu auta, który dowiezie nas z lotniska na miejsce, a także rezerwacji hotelu. Strona zawiera także wykaz na mapie tras, na których latają polskie linie lotnicze. Lot promując stronę zorganizował także promocję, dzięki której rezerwując bilet właśnie na stornie przewoźnika w grudniu pasażer nie zapłaci za wystawienie biletu.

Lot stacjonuje głównie w porcie imieniem Fryderyka Chopina w Warszawie. Lotnisko również stale się rozwija i modernizuje. W styczniu znacznie zaangażowało się w wielką orkiestrę świątecznej pomocy przekazując na rzecz akcji 50 tysięcy złotych. Poza tym port lotniczy zorganizował licytację gdzie główną nagroda będzie poznanie od kuchni lotniska. Zwycięzca wraz z obsługa pokładowa będzie mógł zwiedzać miejsca, w których nie mogą przebywać zwykli pasażerowie. Oprócz tego obsługa Lotu będzie zbierała na lotnisku datki na ten szczytny cel.

Na lotnisku imieniem Fryderyka Chopina nastąpią także zmiany związane z odprawa pasażerów. W celu bezpieczeństwa podróży każdy pasażer po odprawie bagażu musi przejść kontrolę bezpieczeństwa. Do tej pory pasażerowie byli podzieleni na turystów latających w obrębie kraju, a także na tych którzy wybierali się w podróż zagraniczną. Obecnie ten podział został zniesiony. Zmiany weszły w życie już od listopada, co ma znacznie polepszyć organizację na lotniskach. Dodatkowo Lot odprawia pasażerów w Złotych Tarasach, aby rozładować ruch, szczególnie podczas wzmożonego okresu wyjazdów.

Comments are closed.

X