Linie lotnicze – czym latać najbezpieczniej?

Linie lotniczePodniebny rynek lotniczy wciąż zostaje wypełniany nowymi przewoźnikami. Zarówno tanie linie lotnicze jak i regularni przewoźnicy udoskonalają swoją ofertę, aby zachęcić klientów do kupowania biletów lotniczych. Pasażerowie nie tylko zwracają uwagę na cenę przelotu, ale także komfort i bezpieczeństwo. Według najnowszych badań najbezpieczniejszą linia lotniczą roku 2012 został Finnair. W pierwszej dziesiątce znalazły się także linie Tap Portugal a także British Airways.

Bezpieczna podróż z Lotem

Nasza polskie linie lotnicze także mają wiele powodów do dumy. W jesiennych statystykach również znalazły się w gronie najbezpieczniejszych linii lotniczych świata. Lot specjalizuje się w przelotach krajowych a także w lotach długodystansowych. Wielką szansą stał się dla Lotu zakup nowego Dreamlinera, dzięki czemu przewoźnik otwiera się na kontynent azjatycki.

Bezpieczne linie lotnicze z nad Zatoki Perskiej

Zima przyniosła polskiemu rynkowi lotniczemu nowe połączenia oferowane przez linie Emirates a także Quatar Airlines. Niestety bilety lotnicze u tych przewoźników nie należą do najtańszych. Za to oferowana jest bardzo wysoka jakość usług a także wysoki poziom bezpieczeństwa. Quatar Airlines zostały okrzyknięte najlepszymi liniami lotniczymi świata. Dzięki nowym połączeniom będą możliwe połączenia z Dubajem, Tajlandia a także Australią. Port lotniczy imieniem Fryderyka Chopina jeszcze bardziej zyska na znaczeniu. Warto skorzystać z pierwszych promocji, gdyż wielkie wejście tych linii lotniczych z pewnością będzie związane z wieloma obniżkami.

Bezpieczne tanie latanie

Oprócz regularnych przewoźników swoje warunki poprawiają także tanie linie lotnicze. Według najnowszych badań na pierwszym miejscu w Europie wśród tanich przewoźników stoi easy jet. Drugie miejsce zajmują linie Air Berlin, które także zwiększają swoją ilość połączeń z poru lotniczego w Warszawie. Trzecie miejsce zajmuje Norwegian, który w ostatnim czasie znacznie rozszerzył swoją ofertę tanich lotów. Oprócz przelotów po Skandynawii, Norwegian zaoferował połączenia z Bangkokiem a także bilety lotnicze do Nowego Jorku.

Comments are closed.

X