Bilety lotnicze do Toronto

TorontoHitem obecnej edycji szalonej środy w Locie jest atrakcyjne połączenie do Toronto. Bilety lotnicze zakupimy już w cenie 1344 złotych, a podroż realizowana będzie na przełomie listopada i grudnia. Pula biletów jest bardzo duża, dlatego warto zastanowić się nad spędzeniem zimy w tym przepięknym miejscu.

Wczasy w Toronto

Toronto to największe miasto położone w Kanadzie. Ze względu na swoją wybitność jest uważane za kulturalna stolicę tego kraju. Toronto uznane jest za najbardziej zieloną metropolię na naszym globie. Szczególnie słynie z pół golfowych. Do najważniejszych atrakcji należy arena hokejowa, pierwsza na świecie arena sportowa a także Wyspy Torontońskie z parkiem zabaw. Corocznie odbywa się tu wiele imprez i festiwali. Między innymi jest to narodowa wystawa Kanadyjska, coroczny festiwal kuchni greckiej a także pochód karnawałowy. Toronto, obok Nowego Jorku i Londynu uważane jest za centrum teatru. Funkcjonuje tutaj także orkiestra symfoniczna. Oprócz Lotu możemy udać się do Toronto z Warszawy liniami British Airways i Air Canada. Z portu lotniczego w Katowicach polecimy do Kanady Lufthansą.

TorontoOferta Lotu

Szalona środa to edycja, z której chętnie korzystają wszyscy pasażerowie. Lot coraz więcej oferuje tras długodystansowych, gdyż na lotach europejskich musi walczyć z konkurencyjnymi tanimi liniami lotniczymi. Nowe Dreamlinery, które zakupił Lot pozwolę temu przewoźnikowi na danie większej wygody pasażerom a także sprzyjają dalszym nowym inwestycjom. Pierwszy Lot nowym, świeżo wymalowanym w barwy Lotu boeingiem 787 możemy polecieć 14 grudnia do Pragi. W nowym roku będą dostępne także inne trasy tego przewoźnika. Obecnie Lot zrobił ukłon w stronę wiernych i stałych klientów. Kto zebrał sporą pulę mil w programie miles&more może dokładając niewielką sumę pieniędzy zakupić bilety lotnicze do Kairu czy Paryża. W Locie warto także bukować bilety na przeloty krajowe. W taryfie first minut bardzo tanio Lot łączy ze sobą polskie lotniska. Dzięki temu dużo zyskały porty regionalne. Najbardziej swoje obroty w tym roku pomnożył Gdańsk.

Comments are closed.

X