Bilety lotnicze do Niemiec

niemcy lotJednodniówki to ostatni hit linii wizz air. Dzięki takiej opcji możemy z rana wylecieć, zwiedzić któreś z europejskich miast, a następnie wrócić wieczorem. Wizz air zapoczątkował takie rozwiązanie biletami lotniczymi do Londynu. Bardzo szybko okazało się, że na takie tanie loty jest wiele chętnych. Obecnie można w taki sposób polecieć do Dortmundu za 66 złotych w dwie strony. Oferta dotyczy przelotów z Katowic. W tak niskiej cenie można znaleźć także terminy na weekend. Wizz air oferuje tanie loty pod warunkiem bukowania biletu lotniczego bez bagażu rejestrowanego. Dzięki temu możemy upolować naprawdę niskie ceny. Oprócz wizz air, bilety lotnicze do Niemiec możemy znaleźć także w Locie.

Edycja Szalonej środy w Locie

Bilety lotnicze do Dusseldorfu to z pewnością hit tej edycji w Locie. Szalona środa to czas, w którym możemy w bardzo korzystnych cenach zabukować bilety lotnicze po Europie, na inne kontynenty a także na przeloty krajowe. Obecnie hitem tej edycji jest Dusseldorf, gdyż Lot zaoferował obniżkę cen na trzy kierunki. Loty do Dusseldorfu będą oferowane z portu lotniczego w Warszawie. Dusseldorf to stolica Nadrenii z wieloma zabytkami, słynnym muzeum a także z bardzo rozrywkowym życiem nocnym.

Bilety lotnicze do Berlina

Berlin jako stolica, również znany jest jako gospodarczy i turystyczny ośrodek. Warto zwiedzić tutaj wiele zabytków, atrakcyjnych śladów historii, a także wiele restauracji i klubów. W Berlinie odbywa się wiele imprez i wystaw sztuki. Latem możemy wziąć udział w wielu koncertach. Hotele w Berlinie mają różne ceny, w zależności od usytuowania. Bilety lotnicze do Berlina możemy kupić u wielu przewoźników. Między innymi w tanich lotach w Ryanair, a także w liniach Air Berlin i w Locie. Air Berlin także funkcjonuje jako przewoźnik low cost i lata z Warszawy. Korzystając z tanich lotów musimy liczyć się z tym, że wylądujemy na mniejszym lotnisku. Jednak większość przewoźników low cost oferuje od razu autobusy do hoteli czy centrum miasta.

niemcy lot

Comments are closed.

X