Bilety lotnicze do Bristolu

BristolBristol to jedno z najpiękniejszych regionów na południu Anglii. Miasto położone jest przy ujściu rzeki Avon. Bristol funkcjonuje jako bardzo ważny ośrodek nauki, przemysłu i gospodarki. Bristol to miasto zabawy, a większość pubów i dyskotek jest otwarta do samego świtu. Niedaleko od Bristolu znajduje się także ciekawe i warte poznania miasto Bath, które w 1987 zostało wpisane na listę dziedzictwa Unesco. Poznanie Anglii będzie w zasięgu naszej ręki jeżeli skorzystamy z propozycji linii easy jet, które oferują tanie loty do Anglii.

Anglia w tanich lotach

Oczywiście najczęściej kupowane połączenia to bilety lotnicze do Londynu, które znajdziemy w niskich cenach praktycznie u wszystkich przewoźników taniego latania. Londyn to miasto kosmopolityczne, pełne uroków i zabytków. Hotele w Londynie znajdują się koło największych atrakcji turystycznych miasta. Oprócz Londynu możemy także odwiedzić inne miejsca Wysp Brytyjskich. Wiele z nich charakteryzuje się przepiękną panoramą i nawet deszczowa pogoda nie jest w stanie zepsuć zwiedzania tych pięknych zakątków.

Easy jet i inne tanie linie lotnicze

Easy jet oferuje dość korzystne połączenia na wyspy Brytyjskie. Ponadto możemy kupić w bardzo dobrej cenie bilety lotnicze do Paryża. Easy jet z jednej strony funkcjonuje jako przewoźnik low cost, z drugiej z kolei oferuje bardzo wysoki standard usług, którego nie powstydziliby się regularni przewoźnicy. Jest linią bardzo ekonomiczną i ekologiczną. Przede wszystkim charakteryzuje się także młodą flotą. Easy jet bardzo dba o klientów, w Polsce lata z portu lotniczego w Krakowie. Z wielu innych portów możemy skorzystać z innych przedstawicieli taniego latania jak Ryanair czy wizz air. Generalnie pasażerowie dość chętnie i często korzystają z opcji taniego latania. Obecnie nie tylko wczasy planujemy drogą powietrzną, ale także krótki wypad czy weekend za granicą. Oferta przewoźników low cost jeszcze bardziej zachęca nas do podróży. Tym samy linie są konkurencją dla takich firm jak Lot, Lufthansa czy Air France. Regularne linie zaczynają wprowadzać sposoby jak obniżyć ceny za bilet aby nie stracić klientów na rzecz tanich linii lotniczych.

Comments are closed.

X