Bilet lotniczy do Maroka

MarokoRyanair w ofercie wiosennej z pewnością zaskoczy wielu podróżnych. Mimo różnych kontrowersyjnych spraw, jakie toczą się wokół irlandzkich linii lotniczych, z pewnością hity cenowe zachęcają niejednego klienta. Z powodu niskich cen Ryanair po raz kolejny w rankingu stał się najpopularniejszym wakacyjnym przewoźnikiem Polaków. Jako tania linia lotnicza Ryanair redukuje koszty wszędzie, gdzie tylko istnieje taka możliwość. Na przykład w cenie jest tylko 10 kilogramowy bagaż podręczny, zatrzymuje się także na mniejszych lotniskach , klienci nie dostaną także darmowych posiłków czy napojów na pokładzie. Za to bogactwo siatki połączeń, ilość kierunków i częstotliwość lotów sprawia , ze bilety lotnicze na stronie Ryanaira rozchodzą się w kilka minut po ogłoszeniu promocji.

Teraz z Ryanairem możemy odwiedzić Maroko. Bilet lotniczy do Marrakeszu kupimy za 96 złotych. Lot rozpoczyna się w Poznaniu, następnie planowana jest przesiadka w Mediolanie-Bergamo. Z Mediolanu lecimy już bezpośrednio do Marrakeszu. Minusem oferty jest nocny postój w Bergamo. Jednak na stronie irlandzkich linii lotniczych można poszukać taniego hotelu , w pobliżu lotniska.

Marrakesz jest bardzo ważnym ośrodkiem państwa, uchodzący za stolicę południowego Maroka. Do najważniejszych atrakcji należą dwa meczety, ogrody Agdal, grobowce Saadytów, mury obronne i liczne zabytkowe bramy. W mieście znajduje się duży port lotniczy i stacja kolejowa, co ułatwia połączenie z innymi miastami Maroka. Będąc na wczasach w Marakeszu poznamy całkowicie inny klimat Maroka, niż ten , które prezentują miasta na północy. W ciągu dnia panuje raczej tutaj spokojna atmosfera, która zmienia się wieczorami. Zaczynają się tutaj bowiem targi, przybywają także kupcy z sąsiednich miast, przez co turyści mogą zakupić prawdziwe, ręcznie robione wyroby o wysokim gatunku. Marrakesz jest bardzo atrakcyjnym miejscem stąd co roku napływa tutaj wielu europejskich turystów. Popularność miasta sprawiła, że wiele biur podróży poleca to miejsce w ofertach last minute.

Comments are closed.

X